Düzenli Cinsel Yaşam

Cinsel Soğukluk İçin Şifalı Bitkiler

Kadın ve erkek ararsındaki yaş farkı cinsel soğukluğa neden olabilir. Bunun dışında; kadının bedenen, ruhen, ve cinsel yönden kocası tarafından beğenilmeme korkusuna kapılması ve kadının hamile kalmaktan korkması gibi nedenler cinsel soğukluğa neden olabilir. Gerek evliliğin başında gerekse sonunda meydana gelen soğukluğun nedenleri ortadan kaldırılarak tedavi olunabilir. Bunun yanında şu bitkileri tavsiye edebiliriz. ISIRGAN OTU:… Devamını Oku »

Kadınlarda Aşırı Cinsel İstek

Kadınlık hormonunun (follikülin) fazla salgılanması, cinsel yönden yeterince tatmin olamama, yumurtalıklarda kist meydana gelmesi, tiroid bezi ve böbreküstü bezlerinin fazla çalışması… gibi nedenler aşırı cinsel isteğe yol açabilir. Tavsiye edeceğimiz bitki çaylarının akşam yatarken yapılması daha uygun olacaktır. Bunun yanında bol miktarda marul, kavun ve salatalık yenmesi tavsiye olunur. MARUL YAPRAĞI: 1 günde 3-4 marul yaprağı … Devamını Oku »

Bel Soğukluğu için Şifalı Bitkiler

Cinsi münasebetle bulaşan zührevi bir hastalıktır bel soğukluğu. İdrar yollarında acıma, yanma, şişlik ve akıntı belirtileridir. Önerilen şifalı bitkilerle bitki tedavisi ise şöyle: 1 bardak kaynamış suya  4 gr. hasır otu kökü konur. 10 dakika bekletilip içilir. Turp tohumu toz haline getirilir. Bal katılarak macun yapılır ve yenir 10 gr. salatalık çekirdeği toz haline getirlir. 1gr.… Devamını Oku »